Meist

 Meist – We Dance Tantsustudio eesmärk on sisutada noorte vaba aega aktiivselt, pakkudes selleks erinevates stiilides tantsutreeninguid Rapla linnas 7-20 aastastele. Hoiame mentaliteeti, et tantsutrenn oleks lõbus ja arendav vaheldus pingelistele koolipäevadele. 

Stuudio tegutseb aastast 2014 ja tänaseks on meil õpetatud show-, tänava,- ja jazztantsu. Igal aastal paneme end proovile erinevatel tantsuvõistlustel. 

Tiimitöö ja sünergia –  need märksõnad iseloomustavad We Dance Tantsustuudiot. 

 

Treenerid stuudios:
Marlen Peeba

marlen_peeba

Tants on minu jaoks hinge ja emotsioonide väljendus, seda on raske sõnades väljendada – kehakeel räägib alati enda eest. Läbi tantsu saan väljendada oma loomingulisust ja anda õpilastele edasi, mida olen kogenud ja õppinud.

Minu eesmärk treenerina on tantsijaid motiveerida ja julgustada olema see, kes tegelikult oled. Proovin alati leida õpilastes nende potentsiaali ning julgustada neid väljendama kõige loomulikumas flow´s. Innustada tundma end oma kehas vabalt ning loomulikult. Läbi liikumise on hea võimalus õppida olema endaga kontaktis ja tunnetama oma emotsioone.

Marlen on õppinud ja täiendanud end nii Eestis, kui välismaal. Nt. New Yorkis, Broadway Dance Center tantsustuudios. Ta on osalenud paljude maailmas tunnustatud tantsijate workshopides, nende seas Zacc Milne, Nika Kljun, Megnun Giasar, Obelixx, Alisa Tsisteronova, Joseph Tosh jpt.

Marlen õpetab valdavalt street ja hip-hop tantustiile ning teeb seda erinevates tantsustuudiotes Tallinnas ja mujal Eestis. Marleni lemmik stiil on hip-hop heels.

Kui tantsin, siis olen õnnelik ja vaba, sisemine tuli saab eredalt põleda!

Hooajal 2021/2022 õpetab Marlen street & hip-hop gruppi Raplas. 

 

Brenda Toome

Brenda

Brenda on tantsinud 8 aastat, esimesed 2 aastat showtantsu ja järgnevad aastad nii jazzi kui ka hip-hopi. Ta on käinud paljudel võistlustel ja armastab lava. Brenda läbis 2020. aasta alguses Danza Tantsukooli contemporary/lyrical jazz kursuse ning on osa võtnud Koolitantsu Kompanii üritustest. Aastate jooksul on ta osalenud võistlustel soolode ning duodega – hooajal 2019/2020 saavutasid Brenda ja Marilin 2. koha Estraadi- ja Rahvaste Tantsude Festivalil ise komposeeritud duokavaga. “Tahan panna trennihimulised lapsed lava armastama, olen alati kooli kõrvalt end treeninud ning tundnud sellest rõõmu.”
Hooajal 2021/2022 õpetab Brenda show- ja jazztantsu gruppe Märjamaal.

 

 

Vivian Loorents

Vivian on tegelenud tantsimisega 17 aastat ning selle aja jooksul proovinud erinevaid tantsustiile – nendest kõige eksootilisem flamenko. Südamelähedaseks on jäänud showtants, mis annab võimaluse kombineerida erinevate tantsustiilide elemente üheks huvitavaks koreograafiaks. Vivian on läbinud erinevaid treeningute läbi viimist toetavaid täiendkursusi, näiteks “Laste trenn: millega arvestada ja kuidas nendega töötada?” ning “Väikelaste võimlemine”.  Ta õpetanud We Dance Tantsustuudios aegade algusest nii lasteaialapsi kui ka kooliealisi. Viviani treeningutes on lisaks füüsilisele arengule tähtis ka julguse arendamine – tantsitakse tihti ühe- või kahekaupa, mõeldakse ise koreograafiaid ning aidatakse õpetajal soojendust läbi viia.  Tantsutreeningutes käimine peab arendama kohusetunnet, teistega arvestamist ja meeskonnatööd, kuid seda kõike lõbusas võtmes. Läbi tantsu saab väljendada enda tundeid ja tantsides kaovad kõik mured!
Hooajal 2021/2022 õpetab Vivian showtantsu gruppe Juurus. 

Facebook Instagram Youtube